Бодістокінги

Товарів у наявності: 38
1 - 24 із 38 товарів

Бодістокинг - що це, де купити, як підібрати розмір?

Часто чоловіки, і жінки, коли хочуть купити бодістокинг, не знають, як називається цей вид товару, або ми пропонуємо бодістокинг для клієнтів, які просять щось підібрати з еротичної білизни, а клієнти не знають, що це таке.

Отже, бодистокинг - це комбінезон сітка, або панчоха на все тіло, похо...

Бодістокинг - що це, де купити, як підібрати розмір?

Часто чоловіки, і жінки, коли хочуть купити бодістокинг, не знають, як називається цей вид товару, або ми пропонуємо бодістокинг для клієнтів, які просять щось підібрати з еротичної білизни, а клієнти не знають, що це таке.

Отже, бодистокинг - це комбінезон сітка, або панчоха на все тіло, походить від англійського body stocking (панчоха на тіло). Боді комбінезон по своїй текстурі може бути гладким, або в сітку. Частіше всього це комбінезон для дорослих зроблений з крупної, або дрібної сітки, з малюнком. Сітка на тіло може бути з рукавами, або без, навіть з капюшонами. У вигляді пеньюара, або майки з'єднаної з панчохами, або цільного виробу з вирізом в інтимній зоні.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити бодістокинги європейських брендів (Passion, Livia Corsetti), або від китайських виробників, які по своїй якості не вступають в європейський, і значно нижче в ціні.

В чому перевага кетсьюіт сітки перед іншими видами еротичної білизни?

Еротичний комбінезон для дорослих має великий розмірний ряд від XS до XXL, бодістокингів більших розмірів, це в основному комбібоді від польського виробника Лівії Корсетті (Абра, Джослін, Магалі, Алмас, Зіта).

Боді сітка на тіло - еротична білизна розміру одного розміру і ідеально підходить як подарунок, навіть якщо ви не впевнені в розмірі, і вам складно підібрати еротичне белье в подарунок, за рахунок своєї еластичності виріб триває 2-3 разів, якщо невпевнені какой именно брать, смело обращайтесь до наших менеджерів - підказжем.

При виборі боди сетки не важен рост і пропорційність фігур (якщо інше не вказано в описі товару). - Польські бодітокинги упаковані в красиві картонні коробки, особливо це важливо, якщо ви вибираєте подарунок. Бодистокинг, комбінезони сетки, ціна в Україні Як купити еротичну комбінезон сетку в інтернет магазині SecretLove в Україні Закази на еротичні комбінезони через сайт приймаються цілодобово, по телефону з Monday to Friday from 10.00 до 19.00. Для того, щоб онлайн замовлення вибирали потрібну модель бодістокінгу, потрібний вам розмір, і натискаєте кнопку «Купити», тоді товар додається в «Корзину», і ви можете продовжувати покупки, або оформлювати замовлення відразу, після внесення всіх даних для відправлення та обравши форму оплати, очікування письмо на електронну пошту, смс з реквізитами, якщо вирішили оплатити товар на карту Приватбанка, а також дзвінок менеджера. Так само можна скористатися формою швидкого замовлення «Купити в 1 клік», заповнити дані, і чекати менеджера дзвінка. Можна замовити сетку на тіло наших менеджерів по телефону, для цього достатньо вказати чотиризначний код товару, який ви можете знайти в товарній назві. Важно! Анонімність! Всі посилки відправляємо від приватного особи в непрозору тверду упаковку, в перелік товару вкажіть одяг.

згорнути
розгорнути