Наліпки на груди

Товарів у наявності: 4
1 - 4 із 4 товарів

Наклейки для бюсту є одними з найризикованіших сексуальних аксесуарів, проте як відомо, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Від самого початку такі елементи жіночого гардеробу були створені задля того,аби захищати соски від шкідливого впливу сонячних променів, отримуючи при цьому бездоганну засмагу. Проте зараз їх часто використовують заміс...

Наклейки для бюсту є одними з найризикованіших сексуальних аксесуарів, проте як відомо, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Від самого початку такі елементи жіночого гардеробу були створені задля того,аби захищати соски від шкідливого впливу сонячних променів, отримуючи при цьому бездоганну засмагу. Проте зараз їх часто використовують замість нижньої білизни під відкриті вечірні сукні та для створення спокусливого образу солодкої красуні.

Пестіси - що це?

Наліпки на соски є декількох видів, кожен з яких має свої особливості. Найбільш популярними серед них є пестіси. Їх виготовляють із легких, не обтяжуючих шкіру матеріалів, до того ж, їх різноманітний асортимент дозволяє створювати кардинально різні образи для особливих випадків та подій. Купити наклейки на соски – це дуже сміливий та розкутий крок, який допомагає жінці розкрити своє бажання бути звабливою та трішечки розпусною. Спокусливість цієї прикраси беззаперечна, бо вона привертає увагу до найбільш еротичного вигину жіночого тіла – грудей. Крім цього, вони доволі часто оформлені яскравими блискітками, бантиками або іншими декоративними деталями, які роблять ваш зовнішній вигляд грайливим, впевненим та розкутим.

Купити наклейки на груди, на що звернути увагу

Наклейки бувають одноразовими та багаторазовими, одноразові виготовлені зазвичай з ламінованого паперу, багаторазові з силікону, або тканини, для повторного використання, після того як знімете з грудей, знову прикрийте клейку сторону захисним целофаном.

Наліпки на груди підкорюють уяву своєю незвичністю та саме тим, що не приховують красу жіночого бюсту. А завдяки тому, що ви можете обрати до них ще й мереживну маскурозкішні трусики або неймовірні довгі панчохи із поясом, вам вдасться створити власний неповторний образ, який надовго залишиться у пам’яті вашого коханого. Жоден чоловік не зможе бути байдужим до тієї, яка рішуче одягла ці маленькі, та такі гарячі прикраси. Тож наважуйтесь купити наклейки для грудей, аби викликати щире захоплення та прагнення бути поруч із вами. Ви повірите у те, що аксесуар може бути одночасно і зручним, і модним, і звабливим.
Не зупиняйтеся на півшляху, будьте прекрасною та жіночною з усіх сторін.

Для замовлення, бажані наліпки добавте в "Кошик", виберіть форму оплати, та метод доставки, та чекайте на смс, або дзвінок від наших менеджерів.

згорнути
розгорнути

Filter by:

Виробник