Костюм школярки

Товарів у наявності: 2
1 - 2 із 2 товарів

Пропонуємо купити еротичний костюм школярки в "SecretLove"


Кокетливі спідниці, краватки, шкарпетки, сексуальні топи – все це елементи спокусливого еротичного костюму школярки. Ох, наші чоловіки стали такими вибагливими, що їм вже мало гарних пеньюарів і трусиків, вони хочуть бачити свою даму в новому еротичному вбранні. А нам, жінкам, доводиться...

Пропонуємо купити еротичний костюм школярки в "SecretLove"


Кокетливі спідниці, краватки, шкарпетки, сексуальні топи – все це елементи спокусливого еротичного костюму школярки. Ох, наші чоловіки стали такими вибагливими, що їм вже мало гарних пеньюарів і трусиків, вони хочуть бачити свою даму в новому еротичному вбранні. А нам, жінкам, доводиться виконувати це бажання.

 Бажаєте вразити свого чоловіка, перетворитися в юну старанну або зухвалу школярку, пропонуємо купити рольовий костюм школярки. В доповнення до комплекту можна купити панчохи, трусики, і навіть батіг. SecretLove пропонує багатий асортимент рольових костюмів школярки, у нас є з чого вибрати.

Що вам відомо про заборонений плід? Тільки те, що він солодкий. Часто цнотливість, честь і скромність – це лише ширма, за якою ховається пристрасна натура. Еротичний ігровий костюм школярки – це теж ширма, ми пропонуємо вам показати своєму чоловікові те, що ховається за нею: грайливість, сексуальність, бурхлива сексуальна фантазія. Представниця прекрасної статі, одягнена в нього, викликає масу нових емоцій, вона одночасно чиста недосвідчена дівчинка і спокуслива кішечка, яка вміє дарувати справжнє сексуальне задоволення.

Своїм виглядом юнної школярки, ви повернете сильну половину в роки його молодості, коли єдина проблема була – це сувора математичка, перша красуня класу, або сусідка по парті. Немає жодного чоловіка, який будучи в шкільному віці не фантазував про секс з цими персонажами.
Купити костюм школярки для рольових ігор недорого в інтернет магазині SecretLove досить легко: виберіть для себе оригінальний наряд, заповніть форму заявки, і чекайте доставки покупки.

Доставка Новою Поштою в Київ, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Львів, Житомир, Луцьк - 1 день, Харків, Суми, Запоріжжя - 2 дні. Інші міста 1-3 дні.

згорнути
розгорнути

Filter by:

Виробник
Розмір