Панчохи


Жіночі панчохи – це не просто невід'ємний предмет гардеробу, це аксесуар, що підкреслює жіночу сексуальність і сексапільність. Один лише процес надягання, дбайливого і плавного ковзання по нозі легкої прозорої тканини може викликати у чоловіка бурю емоцій і розіграти уяву. Одягаючи панчішки у жінки змінюється відчуття себе – себе неповторної, сексуальної та бажаної... І саме такою її бачить чоловік!
В наш час панчохи вражають своєю різноманітністю. Це і гладкі, універсальні, які підійдуть для повсякденного життя, або панчохи з гарним ажурним мереживом на силіконі і без, з оригінальним малюнком, у велику і дрібну сітку, з додаванням таких елементів, як бантики і камінчики, що виглядає дуже романтично і незвично, специфічні панчохи до ігрових костюмів, панчохи з поясом та інше... Все це можна побачити в нашому каталозі панчішок, кожен товар має докладний опис, фото та ціни. Фото товару на сторінці можна збільшити, для більш детального перегляду, навівши курсор мишки на картинку. І пам'ятайте! Панчохи – це прикраса жіночих ніжок!

У нашому інтернет-магазині можна купити панчохи різних кольорів:

  • сірі,
  • чорні,
  • білі,
  • червоні,
  • бежеві,
  • рожеві,
  • з набивним малюнком.


Якщо ви хочете купити панчохи під пояс, важливо пам'ятати:


Одягаючи панчохи з поясом вперше, ви витратите як мінімум хвилин 15, поки розберетеся як їх одягати, так що розраховуйте на те, що вам потрібно буде додатковий час, або потренуйтеся заздалегідь.
Для того, щоб їх легше було пристібати ремінцями до пояса, робіть це перед дзеркалом.
Вибираючи панчохи під пояс, беріть без силікону, підтяжки на поясі і так добре будуть тримати панчохи, а силікон не буде пережимати стегно, ніжка в такій модельки буде виглядати більш спокусливо.
Наберіться терпіння, так, для цього потрібна вправність, але панчішки з поясом, кого хочеш зведуть з розуму, так що воно того варто!

Ціна на панчохи Вас приємно здивує. Для зареєстрованих покупців знижка 5%!